MX-5 czy X5? Czyli: jak wybrać właściwe auto? Definiowanie oczekiwań. Poradnik #5

Moc silnika, przyspieszenie, koszty eksploatacji, gabaryty auta, duży bagażnik, komfort podróżowania, cena itd. – czym się kierujemy, wybierając właściwy dla siebie model? Co wziąć pod uwagę? 

Wybór odpowiedniego modelu nie jest łatwy, ale czasem nie możemy się zdecydować nawet na segment. Jak określić swoje oczekiwania? O tym ten film.

Kontakt dla zainteresowanych pomocą przy wyborze i zakupie nowego auta:
Michał Gruszczyk
www.curruscars.pl
[email protected]
Na hasło Zachar OFF – specjalny bonus 🙂

Jedna myśl do “MX-5 czy X5? Czyli: jak wybrać właściwe auto? Definiowanie oczekiwań. Poradnik #5”

 1. Witam! No właśnie, SUV czy sedan? Bardzo dobre porównanie Skody Kodiaq i Audi A6. Mój dylemat to VW Arteon, czy Tiguan Allspace (ewentualnie Volvo XC60). Kupując następne auto (już chyba piąte – wcześniej same sedany) chciałbym czegoś nowego. Umówmy się, wszystkie sedany wyglądają, jeżdżą tak samo (lub podobnie), wsiada się do nich, maksymalnie pochyla się przy zapinaniu pasa dziecku tak samo (lub podobnie). Zamieniam więc takie samo auto, na takie samo auto. To jest to co przemawia za spróbowaniem czegoś, co nazwałbym “inną filozofią jazdy”. SUV – to większe bezpieczeństwo, wygodniejsze wsiadanie, rower włożony w całości do środka auta bez najmniejszego trudu.
  Ale z drogiej strony, transport roweru, nart, czy nawet pełnej rodziny to jakieś 30-40% czasu jazdy. Większość tego czasu to codzienny dojazd i powrót z pracy (ok 60km). Transport powietrza za cenę większego spalania (w SUVie), trudniejszego parkowania zasiewa ziarno wątpliwości co do zasadności posiadania takiego auta.
  Dalej nie wiem co wybrać.
  Chyba kupię to Porsche 911…
  Pozdrawiam
  Marcin z Przemyśla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.